Dorozsmai Egységes SportKör
Friss hírek:
2018. október 20. (szombat)
Frissítve: 2018.02.17. 13:07
Bajnokság: megye1
MLSZ Adatbank: [link]
# időpont csapatok eredmény
1. 2017.08.18. péntek 19:00 FK 1899 SZEGED UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
1. 2017.08.19. szombat 17:00 CSONGRÁD TSE SZEGEDI VSE
1. 2017.08.19. szombat 17:00 ZSOMBÓ SE FOLIAPLAST-BORDÁNY SK
1. 2017.08.19. szombat 17:00 ALGYŐ SK ÁSOTTHALMI TE
1. 2017.08.19. szombat 17:00 SZENTESI KINIZSI SZITE SZŐREGI RSE
1. 2017.08.19. szombat 17:00 TISZASZIGET SE KISKUNDOROZSMAI ESK
1. 2017.08.23. szerda 18:00 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II DESZK SC
2. 2017.08.26. szombat 17:00 KISKUNDOROZSMAI ESK CSONGRÁD TSE
2. 2017.08.26. szombat 17:00 DESZK SC TISZASZIGET SE
2. 2017.08.26. szombat 17:00 UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. ZSOMBÓ SE
2. 2017.08.26. szombat 17:00 SZEGEDI VSE FK 1899 SZEGED
2. 2017.08.27. vasárnap 17:00 SZŐREGI RSE ALGYŐ SK
2. 2017.08.27. vasárnap 17:00 FOLIAPLAST-BORDÁNY SK SZENTESI KINIZSI SZITE
3. 2017.09.01. péntek 16:30 SZENTESI KINIZSI SZITE UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
3. 2017.09.01. péntek 19:00 FK 1899 SZEGED CSONGRÁD TSE
3. 2017.09.02. szombat 16:30 KISKUNDOROZSMAI ESK DESZK SC
3. 2017.09.02. szombat 16:30 ZSOMBÓ SE SZEGEDI VSE
3. 2017.09.02. szombat 16:30 ALGYŐ SK FOLIAPLAST-BORDÁNY SK
3. 2017.09.02. szombat 16:30 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II ÁSOTTHALMI TE
3. 2017.09.03. vasárnap 16:30 SÁNDORFALVA SK SZŐREGI RSE
4. 2017.09.08. péntek 19:00 FK 1899 SZEGED KISKUNDOROZSMAI ESK
4. 2017.09.09. szombat 16:30 FOLIAPLAST-BORDÁNY SK SÁNDORFALVA SK
4. 2017.09.09. szombat 16:30 UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. ALGYŐ SK
4. 2017.09.09. szombat 16:30 SZEGEDI VSE SZENTESI KINIZSI SZITE
4. 2017.09.09. szombat 16:30 CSONGRÁD TSE ZSOMBÓ SE
4. 2017.09.09. szombat 16:30 ÁSOTTHALMI TE TISZASZIGET SE
4. 2017.09.10. vasárnap 16:30 SZŐREGI RSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
5. 2017.09.16. szombat 16:00 DESZK SC ÁSOTTHALMI TE
5. 2017.09.16. szombat 16:00 SZENTESI KINIZSI SZITE CSONGRÁD TSE
5. 2017.09.16. szombat 16:00 ALGYŐ SK SZEGEDI VSE
5. 2017.09.16. szombat 16:00 TISZASZIGET SE SZŐREGI RSE
5. 2017.09.16. szombat 16:00 ZSOMBÓ SE FK 1899 SZEGED
5. 2017.09.16. szombat 16:00 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II FOLIAPLAST-BORDÁNY SK
5. 2017.09.17. vasárnap 16:00 SÁNDORFALVA SK UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
6. 2017.09.22. péntek 19:00 FK 1899 SZEGED SZENTESI KINIZSI SZITE
6. 2017.09.23. szombat 16:00 UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
6. 2017.09.23. szombat 16:00 SZEGEDI VSE SÁNDORFALVA SK
6. 2017.09.23. szombat 16:00 CSONGRÁD TSE ALGYŐ SK
6. 2017.09.23. szombat 16:00 ZSOMBÓ SE KISKUNDOROZSMAI ESK
6. 2017.09.24. vasárnap 16:00 SZŐREGI RSE DESZK SC
6. 2017.09.24. vasárnap 16:00 FOLIAPLAST-BORDÁNY SK TISZASZIGET SE
2. 2017.09.27. szerda 16:00 ÁSOTTHALMI TE SÁNDORFALVA SK
7. 2017.09.30. szombat 16:00 SZENTESI KINIZSI SZITE ZSOMBÓ SE
7. 2017.09.30. szombat 16:00 ALGYŐ SK FK 1899 SZEGED
7. 2017.09.30. szombat 16:00 TISZASZIGET SE UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
7. 2017.09.30. szombat 16:00 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II SZEGEDI VSE
7. 2017.09.30. szombat 16:00 DESZK SC FOLIAPLAST-BORDÁNY SK
7. 2017.09.30. szombat 16:00 KISKUNDOROZSMAI ESK ÁSOTTHALMI TE
7. 2017.10.01. vasárnap 16:00 SÁNDORFALVA SK CSONGRÁD TSE
8. 2017.10.06. péntek 19:00 FK 1899 SZEGED SÁNDORFALVA SK
8. 2017.10.07. szombat 15:00 UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. DESZK SC
8. 2017.10.07. szombat 15:00 SZEGEDI VSE TISZASZIGET SE
8. 2017.10.07. szombat 15:00 CSONGRÁD TSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
8. 2017.10.07. szombat 15:00 ZSOMBÓ SE ALGYŐ SK
8. 2017.10.07. szombat 15:00 SZENTESI KINIZSI SZITE KISKUNDOROZSMAI ESK
8. 2017.10.08. vasárnap 15:00 SZŐREGI RSE ÁSOTTHALMI TE
9. 2017.10.14. szombat 15:00 KISKUNDOROZSMAI ESK SZŐREGI RSE
9. 2017.10.14. szombat 15:00 ALGYŐ SK SZENTESI KINIZSI SZITE
9. 2017.10.14. szombat 15:00 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II FK 1899 SZEGED
9. 2017.10.14. szombat 15:00 TISZASZIGET SE CSONGRÁD TSE
9. 2017.10.14. szombat 15:00 DESZK SC SZEGEDI VSE
9. 2017.10.14. szombat 15:00 ÁSOTTHALMI TE FOLIAPLAST-BORDÁNY SK
9. 2017.10.15. vasárnap 15:00 SÁNDORFALVA SK ZSOMBÓ SE
10. 2017.10.21. szombat 10:00 UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. ÁSOTTHALMI TE
10. 2017.10.21. szombat 14:30 CSONGRÁD TSE DESZK SC
10. 2017.10.21. szombat 14:30 FK 1899 SZEGED TISZASZIGET SE
10. 2017.10.21. szombat 14:30 ZSOMBÓ SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
10. 2017.10.21. szombat 14:30 SZENTESI KINIZSI SZITE SÁNDORFALVA SK
10. 2017.10.21. szombat 14:30 ALGYŐ SK KISKUNDOROZSMAI ESK
10. 2017.10.22. vasárnap 14:30 SZŐREGI RSE FOLIAPLAST-BORDÁNY SK
11. 2017.10.28. szombat 14:30 KISKUNDOROZSMAI ESK FOLIAPLAST-BORDÁNY SK
11. 2017.10.28. szombat 14:30 DESZK SC FK 1899 SZEGED
11. 2017.10.28. szombat 14:30 ÁSOTTHALMI TE SZEGEDI VSE
11. 2017.10.28. szombat 14:30 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II SZENTESI KINIZSI SZITE
11. 2017.10.28. szombat 14:30 TISZASZIGET SE ZSOMBÓ SE
11. 2017.10.29. vasárnap 13:30 SZŐREGI RSE UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
11. 2017.10.29. vasárnap 13:30 SÁNDORFALVA SK ALGYŐ SK
12. 2017.11.04. szombat 13:30 UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. FOLIAPLAST-BORDÁNY SK
12. 2017.11.04. szombat 13:30 SZEGEDI VSE SZŐREGI RSE
12. 2017.11.04. szombat 13:30 CSONGRÁD TSE ÁSOTTHALMI TE
12. 2017.11.04. szombat 13:30 ZSOMBÓ SE DESZK SC
12. 2017.11.04. szombat 13:30 SZENTESI KINIZSI SZITE TISZASZIGET SE
12. 2017.11.04. szombat 13:30 ALGYŐ SK HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
12. 2017.11.05. vasárnap 13:30 SÁNDORFALVA SK KISKUNDOROZSMAI ESK
13. 2017.11.11. szombat 13:30 KISKUNDOROZSMAI ESK UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
13. 2017.11.11. szombat 13:30 DESZK SC SZENTESI KINIZSI SZITE
13. 2017.11.11. szombat 13:30 ÁSOTTHALMI TE FK 1899 SZEGED
13. 2017.11.11. szombat 13:30 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II SÁNDORFALVA SK
13. 2017.11.11. szombat 13:30 TISZASZIGET SE ALGYŐ SK
13. 2017.11.12. vasárnap 13:30 SZŐREGI RSE CSONGRÁD TSE
13. 2017.11.12. vasárnap 13:30 SZEGEDI VSE FOLIAPLAST-BORDÁNY SK
14. 2017.11.17. péntek 19:00 FK 1899 SZEGED SZŐREGI RSE
14. 2017.11.18. szombat 13:00 SZEGEDI VSE UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.
14. 2017.11.18. szombat 13:00 CSONGRÁD TSE FOLIAPLAST-BORDÁNY SK
14. 2017.11.18. szombat 13:00 ZSOMBÓ SE ÁSOTTHALMI TE
14. 2017.11.18. szombat 13:00 ALGYŐ SK DESZK SC
14. 2017.11.18. szombat 13:00 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II KISKUNDOROZSMAI ESK
14. 2017.11.19. vasárnap 13:00 SÁNDORFALVA SK TISZASZIGET SE
15. 2017.11.25. szombat 13:00 KISKUNDOROZSMAI ESK SZEGEDI VSE
15. 2017.11.25. szombat 13:00 DESZK SC SÁNDORFALVA SK
15. 2017.11.25. szombat 13:00 ÁSOTTHALMI TE SZENTESI KINIZSI SZITE
15. 2017.11.25. szombat 13:00 UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. CSONGRÁD TSE
15. 2017.11.25. szombat 13:00 TISZASZIGET SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
15. 2017.11.25. szombat 15:00 FK 1899 SZEGED FOLIAPLAST-BORDÁNY SK
15. 2017.11.26. vasárnap 13:00 SZŐREGI RSE ZSOMBÓ SE
16. 2018.02.24. szombat 14:00 DESZK SC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II n.a.
16. 2018.02.24. szombat 14:00 KISKUNDOROZSMAI ESK TISZASZIGET SE n.a.
16. 2018.02.24. szombat 14:00 ÁSOTTHALMI TE ALGYŐ SK n.a.
16. 2018.02.24. szombat 14:00 UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. FK 1899 SZEGED n.a.
16. 2018.02.24. szombat 14:00 SZEGEDI VSE CSONGRÁD TSE n.a.
16. 2018.02.25. vasárnap 14:00 SZŐREGI RSE SZENTESI KINIZSI SZITE n.a.
16. 2018.02.25. vasárnap 14:00 FOLIAPLAST-BORDÁNY SK ZSOMBÓ SE n.a.
17. 2018.03.02. péntek 19:00 FK 1899 SZEGED SZEGEDI VSE n.a.
17. 2018.03.03. szombat 14:30 ZSOMBÓ SE UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. n.a.
17. 2018.03.03. szombat 14:30 SZENTESI KINIZSI SZITE FOLIAPLAST-BORDÁNY SK n.a.
17. 2018.03.03. szombat 14:30 ALGYŐ SK SZŐREGI RSE n.a.
17. 2018.03.03. szombat 14:30 TISZASZIGET SE DESZK SC n.a.
17. 2018.03.03. szombat 14:30 CSONGRÁD TSE KISKUNDOROZSMAI ESK n.a.
17. 2018.03.04. vasárnap 14:30 SÁNDORFALVA SK ÁSOTTHALMI TE n.a.
18. 2018.03.10. szombat 14:30 ÁSOTTHALMI TE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II n.a.
18. 2018.03.10. szombat 14:30 UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. SZENTESI KINIZSI SZITE n.a.
18. 2018.03.10. szombat 14:30 SZEGEDI VSE ZSOMBÓ SE n.a.
18. 2018.03.10. szombat 14:30 CSONGRÁD TSE FK 1899 SZEGED n.a.
18. 2018.03.10. szombat 14:30 DESZK SC KISKUNDOROZSMAI ESK n.a.
18. 2018.03.11. vasárnap 14:30 SZŐREGI RSE SÁNDORFALVA SK n.a.
18. 2018.03.11. vasárnap 14:30 FOLIAPLAST-BORDÁNY SK ALGYŐ SK n.a.
19. 2018.03.17. szombat 15:00 KISKUNDOROZSMAI ESK FK 1899 SZEGED n.a.
19. 2018.03.17. szombat 15:00 ZSOMBÓ SE CSONGRÁD TSE n.a.
19. 2018.03.17. szombat 15:00 SZENTESI KINIZSI SZITE SZEGEDI VSE n.a.
19. 2018.03.17. szombat 15:00 ALGYŐ SK UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. n.a.
19. 2018.03.17. szombat 15:00 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II SZŐREGI RSE n.a.
19. 2018.03.17. szombat 15:00 TISZASZIGET SE ÁSOTTHALMI TE n.a.
19. 2018.03.18. vasárnap 15:00 SÁNDORFALVA SK FOLIAPLAST-BORDÁNY SK n.a.
20. 2018.03.23. péntek 19:00 FK 1899 SZEGED ZSOMBÓ SE n.a.
20. 2018.03.24. szombat 15:00 UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. SÁNDORFALVA SK n.a.
20. 2018.03.24. szombat 15:00 SZEGEDI VSE ALGYŐ SK n.a.
20. 2018.03.24. szombat 15:00 CSONGRÁD TSE SZENTESI KINIZSI SZITE n.a.
20. 2018.03.24. szombat 15:00 ÁSOTTHALMI TE DESZK SC n.a.
20. 2018.03.25. vasárnap 16:00 SZŐREGI RSE TISZASZIGET SE n.a.
20. 2018.03.25. vasárnap 16:00 FOLIAPLAST-BORDÁNY SK HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II n.a.
21. 2018.03.31. szombat 16:00 KISKUNDOROZSMAI ESK ZSOMBÓ SE n.a.
21. 2018.03.31. szombat 16:00 SZENTESI KINIZSI SZITE FK 1899 SZEGED n.a.
21. 2018.03.31. szombat 16:00 ALGYŐ SK CSONGRÁD TSE n.a.
21. 2018.03.31. szombat 16:00 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. n.a.
21. 2018.03.31. szombat 16:00 TISZASZIGET SE FOLIAPLAST-BORDÁNY SK n.a.
21. 2018.03.31. szombat 16:00 DESZK SC SZŐREGI RSE n.a.
21. 2018.04.01. vasárnap 16:00 SÁNDORFALVA SK SZEGEDI VSE n.a.
22. 2018.04.06. péntek 19:00 FK 1899 SZEGED ALGYŐ SK n.a.
22. 2018.04.07. szombat 16:30 UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. TISZASZIGET SE n.a.
22. 2018.04.07. szombat 16:30 SZEGEDI VSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II n.a.
22. 2018.04.07. szombat 16:30 CSONGRÁD TSE SÁNDORFALVA SK n.a.
22. 2018.04.07. szombat 16:30 ZSOMBÓ SE SZENTESI KINIZSI SZITE n.a.
22. 2018.04.07. szombat 16:30 ÁSOTTHALMI TE KISKUNDOROZSMAI ESK n.a.
22. 2018.04.08. vasárnap 16:30 FOLIAPLAST-BORDÁNY SK DESZK SC n.a.
23. 2018.04.14. szombat 16:30 KISKUNDOROZSMAI ESK SZENTESI KINIZSI SZITE n.a.
23. 2018.04.14. szombat 16:30 ALGYŐ SK ZSOMBÓ SE n.a.
23. 2018.04.14. szombat 16:30 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II CSONGRÁD TSE n.a.
23. 2018.04.14. szombat 16:30 TISZASZIGET SE SZEGEDI VSE n.a.
23. 2018.04.14. szombat 16:30 DESZK SC UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. n.a.
23. 2018.04.14. szombat 16:30 ÁSOTTHALMI TE SZŐREGI RSE n.a.
23. 2018.04.15. vasárnap 16:30 SÁNDORFALVA SK FK 1899 SZEGED n.a.
24. 2018.04.20. péntek 19:00 FK 1899 SZEGED HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II n.a.
24. 2018.04.21. szombat 17:00 CSONGRÁD TSE TISZASZIGET SE n.a.
24. 2018.04.21. szombat 17:00 ZSOMBÓ SE SÁNDORFALVA SK n.a.
24. 2018.04.21. szombat 17:00 SZENTESI KINIZSI SZITE ALGYŐ SK n.a.
24. 2018.04.21. szombat 17:00 SZEGEDI VSE DESZK SC n.a.
24. 2018.04.22. vasárnap 17:00 FOLIAPLAST-BORDÁNY SK ÁSOTTHALMI TE n.a.
24. 2018.04.22. vasárnap 17:00 SZŐREGI RSE KISKUNDOROZSMAI ESK n.a.
25. 2018.04.28. szombat 17:00 KISKUNDOROZSMAI ESK ALGYŐ SK n.a.
25. 2018.04.28. szombat 17:00 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II ZSOMBÓ SE n.a.
25. 2018.04.28. szombat 17:00 TISZASZIGET SE FK 1899 SZEGED n.a.
25. 2018.04.28. szombat 17:00 DESZK SC CSONGRÁD TSE n.a.
25. 2018.04.28. szombat 17:00 ÁSOTTHALMI TE UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. n.a.
25. 2018.04.28. szombat 17:00 FOLIAPLAST-BORDÁNY SK SZŐREGI RSE n.a.
25. 2018.04.29. vasárnap 17:00 SÁNDORFALVA SK SZENTESI KINIZSI SZITE n.a.
26. 2018.05.04. péntek 19:00 FK 1899 SZEGED DESZK SC n.a.
26. 2018.05.05. szombat 17:00 ZSOMBÓ SE TISZASZIGET SE n.a.
26. 2018.05.05. szombat 17:00 SZENTESI KINIZSI SZITE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II n.a.
26. 2018.05.05. szombat 17:00 ALGYŐ SK SÁNDORFALVA SK n.a.
26. 2018.05.05. szombat 17:00 UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. SZŐREGI RSE n.a.
26. 2018.05.05. szombat 17:00 SZEGEDI VSE ÁSOTTHALMI TE n.a.
26. 2018.05.05. szombat 17:00 FOLIAPLAST-BORDÁNY SK KISKUNDOROZSMAI ESK n.a.
27. 2018.05.12. szombat 17:00 KISKUNDOROZSMAI ESK SÁNDORFALVA SK n.a.
27. 2018.05.12. szombat 17:00 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II ALGYŐ SK n.a.
27. 2018.05.12. szombat 17:00 TISZASZIGET SE SZENTESI KINIZSI SZITE n.a.
27. 2018.05.12. szombat 17:00 DESZK SC ZSOMBÓ SE n.a.
27. 2018.05.12. szombat 17:00 ÁSOTTHALMI TE CSONGRÁD TSE n.a.
27. 2018.05.12. szombat 17:00 FOLIAPLAST-BORDÁNY SK UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. n.a.
27. 2018.05.13. vasárnap 17:00 SZŐREGI RSE SZEGEDI VSE n.a.
28. 2018.05.18. péntek 19:00 FK 1899 SZEGED ÁSOTTHALMI TE n.a.
28. 2018.05.19. szombat 17:00 ALGYŐ SK TISZASZIGET SE n.a.
28. 2018.05.19. szombat 17:00 CSONGRÁD TSE SZŐREGI RSE n.a.
28. 2018.05.19. szombat 17:00 SZENTESI KINIZSI SZITE DESZK SC n.a.
28. 2018.05.19. szombat 17:00 UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. KISKUNDOROZSMAI ESK n.a.
28. 2018.05.20. vasárnap 17:00 SÁNDORFALVA SK HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II n.a.
28. 2018.05.20. vasárnap 17:00 FOLIAPLAST-BORDÁNY SK SZEGEDI VSE n.a.
29. 2018.05.26. szombat 17:00 KISKUNDOROZSMAI ESK HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II n.a.
29. 2018.05.26. szombat 17:00 TISZASZIGET SE SÁNDORFALVA SK n.a.
29. 2018.05.26. szombat 17:00 DESZK SC ALGYŐ SK n.a.
29. 2018.05.26. szombat 17:00 ÁSOTTHALMI TE ZSOMBÓ SE n.a.
29. 2018.05.26. szombat 17:00 UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. SZEGEDI VSE n.a.
29. 2018.05.27. vasárnap 17:00 SZŐREGI RSE FK 1899 SZEGED n.a.
29. 2018.05.27. vasárnap 17:00 FOLIAPLAST-BORDÁNY SK CSONGRÁD TSE n.a.
30. 2018.06.02. szombat 17:00 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II TISZASZIGET SE n.a.
30. 2018.06.02. szombat 17:00 CSONGRÁD TSE UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT. n.a.
30. 2018.06.02. szombat 17:00 FOLIAPLAST-BORDÁNY SK FK 1899 SZEGED n.a.
30. 2018.06.02. szombat 17:00 ZSOMBÓ SE SZŐREGI RSE n.a.
30. 2018.06.02. szombat 17:00 SZENTESI KINIZSI SZITE ÁSOTTHALMI TE n.a.
30. 2018.06.02. szombat 17:00 SÁNDORFALVA SK DESZK SC n.a.
30. 2018.06.02. szombat 17:00 SZEGEDI VSE KISKUNDOROZSMAI ESK n.a.

Szavazás

Az őszi szezont hányadik helyen zárja a csapat a megye 1-ben?

1-5 (10.7%)
6-10 (71.4%)
11-15 (17.9%)
Eredmények

A szavazás határideje lejárt. További szavazat leadása nem lehetséges!

Elérhetőségeink, Kapcsolat

Telefon:

30/993­-5421 (mob)

kkdorozsma [dot] esk [at] gmail [dot] com

Levelezési cím:

6791 Szeged-Kiskundorozsma, Zalán utca 32.

Székhely:

6791 Szeged-Kiskundorozsma, Zalán utca 32.